התקשרו עכשיו:  02-6797888
נדל"ן 2000 ממוקמת בלב שכונת מלחה החדשה בירושלים, במשרד בוטיק מיוחד ומעוצב. 
סוכני המשרד מתמחים ברוב שכונות ירושלים ומשקיעים את מיטב מרצם ויכולותיהם בכדי לאתר עבורכם את הנכס עליו אתם חולמים כמו גם בשיווק ומימוש יעיל ונכון של הנכס שלכם המיועד למכירה.

החברה נוסדה בשנת 2000 לאחר עבודה וניסיון של מספר שנים בתחום הנדל"ן בירושלים, מתוך הכרה והבנה שניתן להצליח בתחום הנדל"ן ולחבר בין קונים למוכרים, ממקום של הקשבה והפנמה של הצרכים והרצונות של הלקוחות, ניתוח מקצועי וענייני של הדרישות האמצעים ולוח הזמנים ובעיקר התייחסות לזמן היקר שלכם הלקוחות.  

הוכחנו לעצמנו ולקהל הלקוחות שלנו שאין סיבה להתפשר על איכות השרות והאדיבות והיחס האישי אותו מצפה לקבל כל לקוח באשר הוא וזאת מבלי לוותר על מקצוענות ויעילות. אנחנו בנדל"ן 2000 מאמינים שמקצוע תיווך הנדל"ן בירושלים יכול וצריך להיות איכותי ומכובד ומקצועי וחסר פשרות כמו במיטב הערים המודרניות בעולם.

בצומת המסובכת והלא מוכרת לעתים של ההחלטות בנוגע לקניה או מכירה של דירה, אנחנו כאן בכדי לסייע ולייעץ גם במגוון נושאים תומכים כגון:
הערכות שווי נכס, הפנייה לבדיקת תקינות מבנים, הפנייה לייעוץ משפטי, הפנייה לשמאים, הפנייה לייעוץ כלכלי, הפנייה למומחים בתחום המשכנתאות, הפנייה לייעוץ אדריכלי ועיצוב פנים, הפנייה לאנשי ביצוע בתחום השיפוצים, הפנייה למומחים בתחום האריזה והעברת תכולת הנכס כולל שילוח בינלאומי ואחסנה.
יישמנו שיטות עבודה ואמצעי שיווק מתקדמים בכדי להגביר את החשיפה של הנכסים אותם אנו משווקים וכפועל יוצא את יעילות מכירת הנכס שלכם כלקוחות משרדינו, הן בזמן והן במחיר והן בהתאמת הלקוח לנכס שלכם:

שיווק מתקדם וייחודי
- מערכי שיווק חדשניים, מערכות מידע ממוחשבות עם מגוון רחב של מאגרי נתונים, הפקות דיגיטליות כולל מצגות, תמונות ושימוש נרחב באינטרנט.

עבודת צוות - צוותי עבודה המומחים לאזור, שירות אישי ומקצועי וליווי צמוד במשך כל מהלך השיווק מצד כל גורמי המשרד כולל הכנת תוכנית לשיווק הנכס, מערך שיווק הנכס, הצגת הנכס ומשא ומתן עד לגמר העסקה.

קשרים בארץ ובחו"ל - שיתוף פעולה עם יזמים, קבלנים ומשקיעים עם מגוון תקציבים והיקפי פרוייקטים ברמה המקומית הארצית והבין לאומית וכן קונים פרטיים ומשקיעים מהארץ ומחוץ לישראל.

מקצוענות וניסיון - אנשי מקצוע בעלי רשיון לעסוק בתיווך עם ניסיון של שנים בתחום תיווך הנדל"ן, מכירות, השכרות, מסחרי ומגרשים.